تبلیغات
دانلود آهنگ جدید,دانلود جوک,سایت تفریحی - لیست بهترین سریال های ترکیه ای

لیست بهترین سریال های ترکیه ای

شنبه 22 آبان 1395 04:59 ب.ظ

 

اسم سریال های ترکی, اسم سریال های ترکیه ای, اسم سریالهای ترکی, بهترین سریالهای ترکی, بهترین سریال های ترکیه,بهترین سریالهای ترکی, سریال ترکی, لیست سریال های ترکیه ای, نام بهترین سریال های ترکیه

 

شرایطی که سریال‌های ترکی، به محصولات هنری موثر و پرمخاطبی در نقاط مختلف دنیا، از جمله در ایران، تبدیل شد‌ه‌اند، در کافه سینما، مجموعه مطالبی به این موضوع اختصاص داده‌ایم. سایت آی.ام.دی.بی که پایگاه اطلاعات سینما و تلویزیون است، مجموعه های تلویزیونی ترکی را براساس شهرت و محبوبیت شان فهرست بندی کرده است.

این بیست سریال برتر از نگاه سایت ای ام دبی است.مسلما مجموعه های دیگری مانند هزار و یک شب،دره گرگ ها، ماه های نقره ای/نور نیز محبوبیت دارند.

سریال های ترکیه ای

عکس سریال ترکی لطیفه

۱-گناه فاطما گل چیست؟ در ایران: سریال ترکی فاطمه گل Fatmagül’ün Suçu Ne?

زمان پخش(۲۰۱۰-۲۰۱۲) امتیاز: ۵.۳ از ۱۰
داستان درباره دختری به نام فاطما است که مورد هتک حرمت گروهی پسر پولدار قرار می‌گیرد و پس از این حادثه اتفاق های زیادی برای او می افتد. این مجموعه برگرفته از یک کتاب است. برن ساعات نقش فاطمه گل و انجین اکیورک نقش کریم را بازی می کنند.

۲-سریال ترکی بازی سکوت Game of Silence

شروع نمایش از سال ۲۰۱۲
امتیاز: ۸.۵ از ۱۰
وکیلی تازه کار و در حال پیشرفت با تهدید بزرگی روبه رو می شود. دوست دوران کودکی او تهدید می کند که راز بزرگی از گذشته او را برملا خواهد کرد . در این مجموعه مرات ایلدیریم و اسیل انور نقش آفرینی می کنند.

۳-سریال ترکی دیریلیش ارطغرل Dirilis: Ertugrul

۲۰۱۴

امتیاز:۹.۱
داستان تاریخی ارطغرل قاضی پدر عثمان، بنیان گزار سلسله عثمانی است. در این مجموعه عثمان سیرگود، انجین آلتان دیوزیاتان وگوکان کاراچیک نقش آفرینی می کنند

۴-سریال ترکی ازل Ezel

۲۰۰۹

امتیاز: ۸.۴
داستان مردی است که دوستان مورد اعتماد و زنی که دوستش دارد به او خیانت می کنند و دست به انتقام جویی می زند. در این مجموعه کنعان ایمیرزالی اوغلو نقش اصلی «ازل»را ایفا می کند.

۵-سریال ترکی سده باشکوه حریم سلطان Magnificent Century

(باشکوه در ترکی حریم سلطفان در ایران)
شروع پخش مجموعه از سال ۲۰۱۱
امتیاز :۶.۵
سال ۱۵۲۰. ماجرای دربار سلطان سلیمان از شاهان عثمانی و نزدیکانش .در این مجموعه مریم اوزرلی، خالد ارگنچ، وحیده پرچین، نباهت چهره، نور فتاح‌اوغلو، اوکان یالابیک، سلما ارگچ، محمد گونسور، پلین کاراهان نقش آفرینی کردند.

۶-سریال ترکی عشق ممنوع Forbidden love

شروع پخش مجموعه از سال ۲۰۰۸
ستاره :۷ از ۱۰
سریال بر گرفته از رمان عشقِ ممنوع اثر خالد ضیاء ساخته شده‌است. عدنان که یازده سال پیش همسرش را از دست داده بازنی جوان تر از خود ازدواج می کند .این ازدواج ماجراهایی را در پی دارد.در این مجموعه کیوانچ تاتلیتوغ، برن ساعت، نباهت چهره ،سلجوق یونتم، زرین تکیندور، هازل کایا و نور آیسان نقش افرینی می کنند.

۷-سریال ترکی پویراز کارایال Poyraz Karayel

شروع پخش ۲۰۱۵
امتیاز: ۸.۴
یک پلیس قدیمی در تلاش برای بازگرداندان پسر خود است به همین خاطر به بزرگترین گروه مافیای شهر استانبول نفوذ پیدا می کند. ایلکر کاللی, بورجین ترزیقلو , موسی اوزونلرو…. به ایفای نقش می پردازند.

۸-سریال ترکی عشق سیاه Kara Sevda

شروع پخش از ۲۰۱۵
امتیاز:۷.۴
کارگردانی عشق سیاه را هیلال سرال بر عهده دارد.از بازیگران این سریال به بوراک ازچویت , نسلیهان آتاگل و زرین تکیندور می توان اشاره کرد. داستان این سریال درباره کمال یک مهندس معدن است.او برای به دست آوردن روزی خودش به همراه کارگرانش در اعماق زمین در حال تلاش و جدال است.کمال فقیر است ولی غرور زیادی دارد. روزی او دختری به اسم نیهان رو از خطر غرق شدن نجات میدهد و به این ترتیب با او آشنا می شود و زندگیش تغییر می کند.

۹-سریال ترکی محتشم اوزرلی Muhtesem Yüzyil: Kösem

شروع پخش سریال از سال ۲۰۱۵
امتیاز:۶.۸
احمد پادشاه جوان عثمانی است. Kösem عاشق اوست. این دلدادگان باید برای نزدیک شدن به یکدیگر بازی ها ودسیسه ها را خنثی کنند.هولیا افشار، اصلان گوربز و برن ساعت از بازیگران این مجموعه هستند.

۱۰-سریال ترکی لیلی و مجنون Leyla and Mecnun

پخش مجموعه از سال ۲۰۱۱
امتیاز: ۹.۲
این مجموعه کمدی در شهر استانبول اتفاق می افتد. لیلا و مجنون کمدی سوررئال و آبزورد است که به داستان عاشقانه میان لیلا و مجنون می پردازد.

۱۱-سریال ترکی بهزات سی داستان یک کمیسر آنکارا Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

پخش از سال ۲۰۱۰
امتیاز: ۸.۸
درباره مشکلات شخصی و اداری یک کمیسر پلیس شهر آنکاراست. اردال بسیکچوقلو و فاتح آرتمان از بازیگران این مجموعه هستند.

۱۲-سریال ترکی ترانه زندگی Hayat Sarkisi

پخش از سال ۲۰۱۶
امتیاز: ۸.۵
در این مجموعه بورکور بیرچیک، بیرکان سوکولو نقش آفرینی می کنند.

۱۳-سریال ترکی کارادایی karadayi

پخش از سال ۲۰۱۲
امتیاز: ۷.۷
داستان خانواده ی کارا است که به دلیل زندانی شدن نظیف کارا به اتهام قتلی که مرتکب نشده ، خانواده ی او کاملا بهم می ریزد. در این مجموعه کارگردان اولوچ بایراکتار است. کنعان ایمیرزالی اوغلو،برگزار کورل؛چتین تکیندور نقش های اصلی را ایفا می کنند.

۱۴-سریال ترکی پول سیاه عشق Kara Para Ask

پخش از سال ۲۰۱۴
امتیاز:۷.۷
عمر دمیر افسر پلیس است که نقش او را یکی از مشهورترین بازیگران مجموعه های ترکی انگین اکیورک بازی می‌کند عمر پس از منهدم کردن یک گروه کودک ربا در شهر وان رهسپار استانبول می‌شود تا با دوست دخترش سیبل آنداچ نامزد کند، از طرفی دیگر الیف (لطیفه) با بازی طوبا بویوک‌اوستون از یک خانواده طبقه بالا ثروتمند و طراح جواهرات است که در ایتالیا درس خوانده، گالری جواهر دارد و برای جشن تولدش به تازگی به استانبول برگشته است. در شب تولد لطیفه، پدر لطیفه و نامزد عمر به طور ناگهانی و اسرارآمیزی کشته می‌شوند. این قتل داستان اصلی سریال را شکل می دهد .و موجب رابطه عمر و لطیفه می شود.این سریال در ایران به نام لطیفه مشهور است. نویسنده این مجموعه ایلم جانپولات و سما ارگنکون مجموعه محبوب کارادایی را در کارنامه شان دارند.

۱۵-سریال ترکی جزر و مد Medcezir

پخش از سال ۲۰۱۳
امتیاز: ۶.۸
«یامان» که در حومه شهر استانبول زندگی می‌کند،همراه برادرش که ماشینی را در پمپ بنزین دزدیده،دستگیر و زندانی می شود. می گویند این مجموعه متاثر از سریال امریکایی او.سی(The O.C) است. نقش یامان را چاغاتای اولوسوی ایفا می کند. سرنای ساری کایا و باریش فالای از دیگر بازیگران مجموعه هستند.
۱۶-سعید و شورا/ Kurt Seyit ve Sura
پخش از سال ۲۰۱۴
امتیاز: ۶.۸
داستان عشق یک درجه دار ارتشی سعید و شورا که دختری جذاب است. در این مجموعه کیوانچ تاتلیتیغ و فرح زینب عبدالله نفش آفرینی می کنند.

۱۷-سریال ترکی فصل گیلاس Season of Cherry

پخش از سال ۲۰۱۴
امتیاز: ۴.۶
اویکو و عیاض تصادفی با هم آشنا می شوند اما دست سرنوشت آنها را به هم می رساند. در این مجموعه سرکان چایوقلو و اوزگه گورل نقش آفرینی می کنند.

۱۸-سریال ترکی تکه های شکسته Broken Pieces

پخش از سال ۲۰۱۴
امتیاز: ۶.۱
این مجموعه در ایران به گوزل شهرت دارد. در بیمارستان و در بخش زایمان دو نوزاد دختر به دلیل شباهت نام فامیلی شان جا به جا می شوند. خانواده ثروتمند نوزاد خانواده فقیر را بزرگ می کند و خانواده فقیر دختر خانواده ثروتمند را. این اشتباه به ماجراهای بزرگی منتهی می شود. در این مجموعه چهره های مشهوری نقش آفرینی می کنند مانند ارکان پتکایا ،نورگل یشیلچای

۱۹-سریال ترکی عشق کرایه ایی Kiralik Ask

پخش از سال ۲۰۱۵
امتیاز:۷
داستان درباره دختری فقیری است که با مادربزرگ و خواهر و برادرش زندگی می کند که گرفتار قرار دادی با مردی ثروتمند می شوند. مرد ثروتمند عاشق دختر فقیر می شود و با او ازدواج می کند و….

 

۲۰ -سریال ترکی کوزی گونی Kuzey Güney

پخش از سال ۲۰۱۱
امتیاز:۷.۷
داستان درباره دوبرادر به نام های کوزی و گونی است. که تفاوت های شان از زمین تا آسمان است. در این مجموعه کیوانچ تاتلیتوغ، اویکو کارایل بورا گولسوی نقش آفرینی می کنند. این بیست سریال برتر از نگاه سایت ای ام دبی است.مسلما مجموعه های دیگری مانند هزار و یک شب،دره گرگ ها، ماه های نقره ای/نور نیز محبوبیت دارند.


برچسب ها: لیست بهترین سریال های ترکیه ای ، بهترین سریال های ترکیه ای ،